Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas kontakttālruņi


Vārds Uzvārds

Amats

E-pasts

tālruņa numurs

       

Dežūrdaļa

Operatīvās vadības nodaļa

ovn@policija.jelgava.lv

63028550

 

Medicīniskā atskurbtuve

 

63048956

Dežūrdaļas FAX

Operatīvās vadības nodaļa

 

63048936

Personāldaļas FAX     63048939

Viktors Vanags

Priekšnieks

viktors.vanags@policija.jelgava.lv

63025615

Andris Lakstīgala

Priekšnieka vietnieks

andris.lakstigala@policija.jelgava.lv

63048958

Dzintars Skuja

Priekšnieka vietnieks

dzintars.skuja@policija.jelgava.lv

63048943

Sandra Reksce Sabiedrisko attiecību speciāliste sandra.reksce@policija.jelgava.lv 63048952
Daina Lisovska Sekretariāta vecākā lietvede daina.lisovska@policija.jelgava.lv 63048942

Antons Linerts

Sūdzību un iesniegumu grupas vecākais inspektors

antons.linerts@policija.jelgava.lv

63048941

Daiga Antonova

Nepilngadīgo likumpārkāpumu prevencijas grupas vecākais inspektors

daiga.antonova@policija.jelgava.lv

63048935

Inga Stepane

Satiksmes uzraudzības nodaļas priekšniece

inga.stepane@policija.jelgava.lv

63048945

Māris Velve

Patruļpolicijas nodaļas priekšnieks

maris.velve@policija.jelgava.lv

63048950

Ivo Omiks

Sabiedriskās kārtības un drošības uzraudzības nodaļas priekšnieks

ivo.omiks@policija.jelgava.lv

63048937

Sandris Miezis

Pilsētas iecirkņu grupas vecākais inspektors

sandris.miezis@policija.jelgava.lv

63048953

Vilnis Auza

Medicīniskās atskurbtuves nodaļas priekšnieks

vilnis.auza@policija.jelgava.lv

63048948

Valdis Skadiņš

Operatīvās vadības nodaļas priekšnieks

valdis.skadins@policija.jelgava.lv

63048951

Daila Skudra

Personāla vadības un uzskaites grupas vadītājas p.i.

ilze.stalbava@policija.jelgava.lv

63022251

Gundars Nordmanis

Iekšējās drošības vecākais inspektors

gundars.nordmanis@policija.jelgava.lv

63048955

Mairita Rozīte

Finanšu vadības grupas galvenais grāmatvedis

mairita.rozite@policija.jelgava.lv

63022276

Aira Dimpere

Juriste aira.dimpere@policija.jelgava.lv

63048944

Sergejs Sīlis
Datorsistēmu tehniķis sergejs.silis@policija.jelgava.lv

63048940


Uzticības tālrunis:  63011100

Dežūrdaļas E-pasts  ovn@policija.jelgava.lv

Sekretariāta E-pasts  policija@policija.jelgava.lv